KONTAKTA OSS!

Se kontaktuppgifter till alla våra medarbetare nedan.

Du kan också maila oss på info@fivesweden.se.

Vår adress:
Film & Live in Sweden AB
Baltzar von Platens gata 11
112 42 Stockholm


VD
Ingrid Zidén
ingrid@fivesweden.se
Tel: 070-570 15 77


Producent
Henrik Bylund
Henrik@fivesweden.se
Tel: 073-502 01 63

Martina Kulenius, projektledare
Projektledare
Martina Kulenius
martina@fivesweden.se
Tel: 070-3767602

Utvecklare/Tekniker
Anders Ödman
odman@fivesweden.se
Tel: 073-656 49 59


AD och Producent
Anders Danielsson
anders@fivesweden.se
Tel: 070-510 47 97


Filmproduktion
Martin Rogberg
martin@fivesweden.se
Tel: 076-941 24 00

Gustav Åkerblom, produktionsledare
Produktionsledare
Gustav Åkerblom
gustav@fivesweden.se
Tel: 073-5268716

Ekonom
Annelie Kagg
ekonomi@fivesweden.se


Producent
Victoria Zidén
Victoria@fivesweden.se
Tel: 070-519 19 15


Grafik/Motion design
Wilhelm Hagberg
wilhelm@fivesweden.se
Tel: 070-548 95 90

Vill du arbeta med oss?
Maila mail@fivesweden.se